October 2015

Hiatus.

29. october 2015 at 13:56 | Katherine |  My Diary

Tohle asi není nijak nečekané. Na blog teď vůbec nemám čas a to dokonce i teď když jsou prázdniny. Netuším jak dlouho tu nebudu. Možná se vrátím za pár dní, možná až někdy na Vánoce. Nebudu mít affs vůbec za zlé, když si mě vymažou.
Každopádně s grafikou rozhodně nekončím a určitě se vrátím! Blog mi chybí neuvěřitelně, ale nemám čas grafiku tvořit.
Možná pokud si najdu čas, udělám nový layout a vytvořím nějakou grafiku - celé to tu trošku překopu. Pokud se mi to povede v bližší době, určitě Vám dám na blog vědět! :)

Info - co bude s blogem dál?

15. october 2015 at 17:54 | Katherine |  My Diary
Předem upozorňuji že tenhle článek je jen kecací :D
Neuvěřitelně mi chybí můj blog a grafika, protože prostě mě to začalo vážně hodně bavit a kdybych měla čas, tak jen grafičím. Bohužel tenhle týden je naprosto neskutečný, mám pocit, že se všichni učitelé spikli a řekli si že nás budou tenhle týden mučit a napíšem si ze všech předmětů. Měla bych se teď učit, protože zítra píšeme 3 testy a já vůbec nic neumím, ale musela jsem něco napsat na blog. Doufám, že toho teď bude méně a budu mít víc času na blog, jinak se z té školy jednou doopravdy zblázním. Na druhou stranu když přehlédnu školu, tenhle týden je skvělý - dozvěděla jsem se tento týden plno novinek,které mi neuvěřitelně zvedly náladu (nejvíce to že zítra vyjde nová píseň od Simple Plan). Také jsem potkala pár nových lidí a začala se více bavit z lidmi a věřte tomu nebo ne - dokonce mám pocit že jsem si našla nějaké ty přátele :D.
Teď už ale dost o mě a konečně k tématu! Plánuju, že až budu mít více času (hopefully příští týden) bud tvořit více volné grafiky a mám v plánu plno volných layoutů - představovala jsem si že po dobu 10-20 dnů, každý den zveřejním nějaký volný layout. Také ale nevím, jestli o to má někdo zájem vzhledem k tomu, že tady skoro nejsem a také o dost klesla návštěvnost a také počet objednávek. Takže i když nemám moc času tak se budu vždy snažit, vytvářet včas objednanou grafiku!!
Taky jak můžete vidět jsem zkoušela něco na způsob loga blogu, tak mi napište jestli se Vám líbí. Klidně mi i napište jak to máte se školou a celkově se klidně i rozkecejte, protože si to strašně ráda čtu!! :D

Layout #07 - Bring Me The Horizon

8. october 2015 at 19:27 | Katherine |  Past Layouts
Layout #07 ft. BMTH | Doba vytváření: cca 4 hod. | Hodnocení: 70%

Konečně jsem si udělala čas abych sem přidala náhled layoutu. :) Mě osobně se neuvěřitelně líbí protože je s kapelou, kterou jsem teď zaala více poslouchat a tak trochu teď neposlouchám nic jiného než Simple Plan a BMTH. Upřímně dřív se mi vůbec nelíbili, ale začal se mi hodně líbit jejich styl hudby a to myslím jak jejich starší písničky tak i ty novější! :)
Je to dost jednoduchý layout, ale i tak jsem se snažila si s ním vyhrát. Bohužel z nějakého mě nepochopitelného důvodu mi blbnou odkazy v horním menu a když označím např. homepage a dám tam odkaz označí se mi tak celé horní menu - netuším proč, snažila jsem se to spravit, celé smazat a zkusit dát znovu ale nefunguje to, tudíž si budete muset najít odkazy v menu, za což se omlouvám, ale nevím co s tím.
Jinak, ačkoliv mě grafika poslední dobou neuvěřitelně baví, nemám moc času kvůli škole. Doufám, že se to brzo zlepší, protože mi blogovaní nesmírně chybí. :)