February 2016

Layout #08 ft. Hannah Snowdon

23. february 2016 at 17:36 | Katherine |  Past Layouts

layout #08 ft. Hannah Snowdon | Doba vytváření: cca 4 hod. | Hodnocení: 75 %

Konečně, konečně, konečně jsem zpět na blogu a po 4 měsících je tu i nový vzhled blogu. Dlouho jsem žádnou grafiku nevytvářela, takže jsem na něj hrdá. Musela jsem udělat layout s Hannah, protože ona je prostě naprosto dokonalá a nejkrásnější! :3
Layout se mi líbí, ikdyž je pravda, že jsem pospíchala abych měla s návratem honem i nový layout, takže jsem si s ním tolik nevyhrála, ale brzy udělám zase nový, jelikož mě to začalo bavit.
Budu se snažit zase přidávat nějakou tu grafiku a brzy bych mohla udělat i náběr na wardrobe, až tento blog zase nějak zavedu a rozjedu.
Objednávat už se normálně může a už se na objednávky moc těším. Doufám, že budu blog stíhat i se školou. :)

Jsem zpět?

17. february 2016 at 21:03 | Katherine |  My Diary

Ahoj. Hádám, že na tento blog už se zapomnělo, jelikož poslední článek - Hiatus byl napsán 29. října. V tomto článku jsem psala, že se rozhodně vrátím a to mám také teď v plánu. V příštích dnech nastavím nový layout, nové všechno. vymažu nějaké články, otevřu objednávku a celé to tu zkrátka překopu. Vymažu také všechny moje dosavadní affs a wardrobe a později udělám náběr. Doufám, že budu mít na blog čas, protože mi grafika už neuvěřitelně chybí.
V minulých dnech jsem udělala jeden layout, který byl úplně strašný a já si myslela, že už prostě žádný hezký layout nedokážu vytvořit. Dnes jsem si ale řekla, že zkrátka vytvořím nějaký layout a uvidím, jak to dopadne. Výsledek je rozhodně o moc lepší a já se nemůžu dočkat až layout rozřežu a nastavím.
Snad zase tento blog rozjedu a budu moct vytvářet ím dál tím lepší grafiku.